otrzymałem piękne życzenia wielkanocne od Prezydenta Miasta Włocławka Krzysztofa Kukuckiego oraz Przewodniczącej Rady Miasta Ewy Szczepańskiej.
Jestem przekonany, że są one skierowane do całego naszego środowiska – wszystkich osób związanych z fajansem włocławskim, członków Towarzystwa Miłośników Fajansu Włocławskiego oraz uczestników programu „Fajansowe dłonie”.
Z radością przekazuję je dalej – niech będą dla nas wszystkich źródłem inspiracji, siły i dumy z tego, co wspólnie tworzymy i pielęgnujemy.
Życzę Państwu spokojnych, pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia oraz wielu pięknych chwil – także tych związanych z naszą pasją.
Wesołych Świąt!