Wczoraj we Włocławku odbyło się prawdziwe święto fajansu 💙
Kilkadziesiąt malarek spotkało się, aby wspólnie nanieść dekorację na wyjątkowy talerz, który już wkrótce stanie w parku Słodowo
Kilkadziesiąt malarek spotkało się, aby wspólnie nanieść dekorację na wyjątkowy talerz, który już wkrótce stanie w parku Słodowo
To niezwykły moment dla naszego miasta i piękny symbol tego, że włocławski fajans nadal żyje — tworzony przez ludzi, emocje i wspólną pasję.
Tak właśnie wygląda Żywe Muzeum Fajansu Włocławskiego
Dziękujemy wszystkim malarkom za obecność, talent i stworzenie czegoś naprawdę wyjątkowego.