Odbyło się kolejne spotkanie naszego Towarzystwa – pełne rozmów, pomysłów i inspiracji. Duch włocławskiego fajansu był – jak zawsze – wszechobecny!
Spotkaliśmy się w klimatycznych wnętrzach nowo powstającej kawiarni „Pan kot”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i twórczą atmosferę ☕💙
Podczas spotkania szczególnie wybrzmiały następujące tematy:
🚌 planowana 2-dniowa wycieczka do Bolesławca,
🎄 ogłoszenie konkursu na najładniejszą bombkę w sezonie 2025,
⭐ Wigilia dla członków Towarzystwa – 11 grudnia o godz. 17.00,
🏺 oraz udział w głosowaniu na projekty fajansowe w ramach włocławskiego budżetu obywatelskiego.
Dziękujemy wszystkim za aktywność i serce wkładane w pielęgnowanie tradycji fajansu włocławskiego! 💙