Dziś odbyło się kolejne spotkanie Towarzystwa Miłośników Fajansu Włocławskiego, w całości poświęcone przygotowaniom do „Pikniku fajansowego”. To była ogromna przyjemność gościć tak wyjątkowe i zaangażowane grono osób. Serdecznie dziękuję wszystkim za wkład i pasję w organizację wydarzenia, które – mam nadzieję – na stałe wpisze się w kalendarz i stanie się ważnym elementem promocji włocławskiego fajansu. Wierzę, że Panie malarki będą jego najlepszymi ambasadorkami. Bo przecież „trzeba mieć kota, żeby należeć do tego towarzystwa”.