Wczoraj odbyła się wyjątkowa promocja tomiku poetyckiego „Oczami kobiety i mężczyzny”. Wieczór wypełniła nastrojowa atmosfera, sprzyjająca refleksji i rozmowom o poezji.
Spotkanie poprowadziła Kornelia Magier, a muzyczną oprawę zapewnił Jacek Piotrowski, który oczarował publiczność wykonaniem gitarowych standardów. Swoje wiersze zaprezentowali autorzy tomiku – Krystyna Ziółkowska-Grabowska oraz Leszek Julian Nagórski.
Wydarzenie miało miejsce w nowo powstającej kawiarni „Pan kot”, mieszczącej się w galerii „Stary Świat”. Wieczór zgromadził ponad 50 uczestników. Na stołach czekał słodki poczęstunek i woda, tworząc idealne tło do poetyckich rozmów.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne świętowanie piękna poezji.